Smolík - Vyvial T, Király, Merta R., Magera - Kocúr, Huška, Slíva, Burda (80') - Vrtný, Kozel (70')

51' Zahradníček

80' Zahradníček

90' Laštovička

Komentář k utkání Vl. Martínka

Totální propadák! Jinak ani nelze pojmenovat výsledek a především výkon palkovických fotbalistů ve druhém poločase v zápase s Nošovicemi. Po vydařeném vstupu do jarní části soutěže, 5 zápasů = 5 vítězství, přišla studená sprcha. Při tom dnešní domácí zápas měl být potvrzením výborného postavení Palkovic v tabulce (3.místo). Rozhodly nevyužité šance domácích z úvodu utkání. Už v 6.minutě zachránila nejistého gólmana Barana pravá branková tyč, ve 14.minutě po zkráceném rohu a následném centru zastavil Baran hlavičku Vrtného na brankové čáře. V 18.a 28.minutě se na druhé straně vyznamenal domácí Smolík. Přišly i další šance domácích - Huška(střela nad),Vrtný (neprostřelil gólmana). Slíva (z úhlu po zemi

do brankáře). Ve 37.minutě zahrávaly Palkovice standardní situaci. Míč si postavil Tomáš Kozel

a z 20 metrů obstřelil hostující zeď a nedal Baranovi šanci - 1:0. Jedno brankové vedení a další nevyužité šance vedly domácí fanoušky (a asi i hráče Palkovic) k přesvědčení, že se už nemůže

s výsledkem nic stát.

Druhý poločas všechny ale vyvedl dokonale z omylu. Domácí od první minuty zcela vypadli z role. Už ve 48.minutě je hosté potrestali brankou hostujícího Imrička - 1:1. Tady dlužno dodat, že vyrovnávacímu gólu předcházela zbytečná ztráta míče Honzy Hušky. Ani to neprobralo domácí z letargie a výsledkem byl v 51.minutě druhý gól hostů - 1:2. Od této chvíle hosté ovládli střed hřiště a přesnou kombinací se dostávali do dalších šancí. Domácí v ofenzívě už jen paběrkovali. Když v 73.minutě Vrtný nedal ve slibné šanci na 2:2, bylo o výsledku utkání prakticky rozhodnuto. Hosté pak ještě svůj výborný výkon ve 2.poločase korunovali dalšími brankami v 80.a 90.minutě.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Ovládli druhý poločas a čtyřmi trefami pokořili domácí Palkovice. Omluvou pro domácí nemůže být ani nekončící marodka hráčů. Nikdo dnes nezahrál svůj standard., snad jediný, kdo si zaslouží absolutorium, je gólman Pavel Smolík. Před nedělním utkáním v Hrádku je třeba zmobilizovat síly a načít novou vítěznou zápasovou sérii.