top of page

MFK FM U17- Palkovice 1:6/0:4/

K dalšímu přípravnému utkání si zajeli palkovičtí fotbalisté na hřiště do Stovek, kde se

střetli s dorostenci MFK Frýdek – Místek U – 17 na kvalitním tréninkovém hřišti „v kleci“.

Jak padaly branky:

5. minuta - přesný Neuwirthův pas na pravou stranu. kde Bača přesprintoval domácího

obránce a přízemním centrem našel u pravé tyče Slaninu – 0:1

16.minuta - dlouhý balón Merty přes obranu našel Hrabovského, který využil vyběhnutí

domácího gólmana a obstřelením po zemi zvýšil – 0:2

25.minuta - Bačův únik a přihrávka na Sedláka – 0:3

29.minuta - opět Bačův průnik, přihrávka na Neuwirtha a jeho bezvadné uvolnění – 0:4

55.minuta - trestný kop Hrabovského ze 20 metrů okolo zdi po zemi k tyči – 0:5

(zajímavost: trestný kop nechal rozhodčí opakovat se stejným výsledkem,

Hrabovský zavěsil opět do stejného místa )

63.minuta - po hrubkách v obraně (špatně vykombinovaná obranná fáze v šestnáctce) – 1:5

78.minuta - po akci dvojice Slanina – Hrabovský 1:6.

Sestava Palkovic: Smolík Pavel – Burda – Závodný – Merta – Vyvial – Bača – Huška –

Neuwirth – Slanina – Sedlák – Hrabovský (střídal Kozel).

Poprvé se v palkovickém dresu trefili i Hrabovský, uvedl se hned 3 brankami. Z různých důvodů chybělo několik hráčů základní sestavy, soupeř měl za celý zápas jen několik málo šancí (a ty ještě „vychytal“ výborný brankář P. Smolík).

Poslední přípravný zápas sehrají naši fotbalisté v sobotu 6.srpna od 17.00 hodin na domácím